Planowane spotkania, uroczystości oraz przerwy międzyświąteczne w roku żłobkowym 2018/2019

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE Z RODZICAMI 29 SIERPNIA 2018 (ŚRODA) GODZ. 16.30

Spotkanie kadry Żłobka z Rodzicami dzieci uszczęszczających jak i nowo przyjętych. Omówienie funkcjonowania placówki, wskazówki dla Rodziców.

SZKOLENIE Z PIERWSZEJ POMOCY DLA KADRY ŻŁOBKA I RODZICÓW 25 WRZEŚNIA (WTOREK) GODZ. 16.30

Szkolenie poprowadzi lekarz specjalista medycyny ratunkowej

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA 6 GRUDNIA 2018 (CZWARTEK) GODZ. 14.30

Uczestnictwo Rodziców w Wizycie Świętego Mikołaja. Rozdanie prezentów. Sesja fotograficzna wykonywana przez Panią Fotograf Marzenę Arciszewską. Zdjęcie grupowe, indywidualne dzieci oraz z rodzicami do odebrania w żłobku kilka tygodni po uroczystości.

ZABAWA KARNAWAŁOWA 28 STYCZNIA 2019 (PONIEDZIAŁEK)  – CAŁY DZIEŃ

Uczestnictwo dzieci w zabawach ruchowych, taniec do ulubionych melodii wraz z opiekunkami. Dzieci przebrane w stroje karnawałowe przyniesione przez rodziców

DZIEŃ RODZINY 6 CZERWCA 2019 (CZWARTEK) GODZ. 14.30

Krótka część artystyczna zaprezentowana rodzicom przez dzieci. Wręczenie upominków rodzicom, które dzieci przygotują na zajęciach manualnych wspólnie z opiekunkami. Wręczenie dzieciom słodkich upominków.

ZAKOŃCZENIE ROKU 31 LIPCA 2019 (ŚRODA) GODZ. 14.30

Zaprezentowanie przez dzieci poznanych dotąd piosenek oraz zabaw ruchowych. Wręczenie dzieciom upominków, dyplomów i biretów absolwentom żłobka. Poczęstunek.

PRZERWY MIĘDZYŚWIĄTECZNE uzależnione są od planów z nimi związanych Przedszkola Samorządowego „Michałki” w Strzyżowie z powodu posiłków przyrządzanych w tej samej kuchni